Syntetický ľad

Syntetické klzisko : prenájom aj predaj.

Syntetické klzisko dorazilo na Slovensko 2010. Za dobu svojej existencie sa na Slovensku dokázalo získať množstvo užívateľov. Potvrdzuje to množstvo objednávok, ktoré dokazujú že slovenské publikum stále potrebuje novú a hlavne zábavnú atrakciu. Záujem je navyše široký, pretože sa neobmedzuje iba na určitú vekovú skupinu, od malých detí až po seniorov a tešia sa z neho všetky druhy užívateľských skupín tak ako na klzisko v mestskom parku tak aj na súkromných akciách.

Zvláštnosťou syntetického klziska je, že vzhľadom na charakter materiálu je úplne nezávislý od poveternostných podmienok. Klzisko nevyžaduje chladenie ani vodu a preto sa nemusíte báť topenia. Dá sa skladať na piesok nábrežných pláží aj na pódiu na koncertoch. Jedinečný zážitok. Pre deti i dospelých, ktorí majú radi šport, je možné korčuľovať aj v horúčavách, zatiaľ čo sa ich rodinní príslušníci opaľujú alebo plávajú.

Použitím plastového klziska možno eliminovať všetky nepríjemnosti zamrznutého ľadu (studený, mokrý povrch, prechladnutie atď.). Klzisko je možné používať v interiéroch aj exteriéroch za všetkých poveternostných podmienok. Odporúčame pre voľnočasové i športové aktivity, festivaly, iné firemné a propagačné akcie.

Na požiadanie môžeme zabezpečiť aj kompletnú svetelnú, zvukovú, pódiovú technológiu.